Skip to content

Attiecinājums 4.0 Starptautisks

CC BY 4.0

Deed

Jūs varat brīvi:

  1. Koplietot — kopēt un izplatīt darbu tālāk jebkādā vidē un formātā jebkurām vajadzībām, arī komerciāli.
  2. Pielāgot — remiksēt un pārveidot darbu, kā arī veidot jaunu uz esošā pamata jebkurām vajadzībām, arī komerciāli.
  3. Licencētājs nevar atsaukt šīs tiesības, ja jūs ievērojat šos licences noteikumus.

Ievērojot sekojošus nosacījumus:

  1. Attiecinājums — Jums ir atbilstoši jāatsaucas uz darbu , norādot saiti uz licenci un jānorāda veiktās izmaiņas . Jūs varat to darīt dažādos saprātīgos veidos, bet noteikti ne tā, kas liktu domāt, ka licencētājs ir apstiprinājis jūsu darbu vai tajā veiktās izmaiņas.
  2. Bez papildu ierobežojumiem — Jūs nedrīkstat izmantot juridiskus vai tehniskus ierobežojumus , kas citiem traucē izmantot darbu tā, kā to ir atļauts darīt licences noteikumos.

Piezīmes:

Jums nav jārīkojas saskaņā ar licenci tā materiāla daļām, kuras jau ir sabiedrības īpašums, vai gadījumos, kad ir spēkā ierobežojumu izņēmumi .

Bez jebkādas garantijas. Licence var nesniegt visas nepieciešamās garantijas, kuras jums var būt nepieciešamas darba izmantošanai. Piemēram, materiāla izmantošanas veidus var ierobežot citas tiesības, kā publiskuma, privātuma vai morālās tiesības .

Notice

Šis akts apraksta tikai galvenās patiesās licences īpašības. Tas nav pati licence un tam nav juridiskas vērtības. Jums būtu uzmanīgi jāizskata patiesās licences terminus un noteikumus pirms licencēt ar to savus materiālus.

Creative Commons is not a law firm and does not provide legal services. Distributing, displaying, or linking to this deed or the license that it summarizes does not create a lawyer-client or any other relationship.

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.