Перейти до змісту

Sampling Plus (розширене використання частин твору) 1.0 Загальна

CC SAMPLING+ 1.0

Deed

Notice

2011-09-12: Creative Commons перестала використовувати цей юридичний інструмент і не рекомендує застосовувати його для творів.

Ви можете вільно:

  1. Творчо змінювати цей твір у комерційних чи некомерційних цілях.
  2. Виконувати, демонструвати і розповсюджувати копії цього твору в некомерційних цілях (наприклад, для сфайлообміну або некомерційного мовлення через веб).
  3. Ліцензіар не може відкликати ці дозволи поки ви дотримуєтесь умов ліцензії.

На наступних умовах:

  1. Зазначення Авторства — Ви маєте вказати автора , розмістити посилання на ліцензію та вказати чи було внесено зміни до твору . Ви можете зробити це у будь-який розумний спосіб, але так, щоб не створювати враження стосовно того, що ліцензіар підтримує чи схвалює вас або ваше використання твору.
  2. Ви не можете використовувати цей твір для реклами або просування будь-чого окрім твору, що ви створите на основі цього твору.
  3. Для будь-якого повторного використання ви повинні чітко вказати іншим на ліцензійні умови, пов'язані з цим твором. Найкращим способом зробити це є посилання на цю сторінку.
  4. Без додаткових обмежень — Ви не можете висувати додаткові умови або застосовувати технологічні засоби захисту, що обмежують права інших на дії дозволені ліцензією.

Повідомлення:

Ви можете не дотримуватись умов ліцензії в частині, що стосується частин матеріалу, котрі знаходяться у суспільному надбанні, або коли ваше використання дозволене застосовними виключеннями та обмеженнями авторського права .

Не надається жодних гарантій. Ліцензія може не надавати всіх необхідних дозволів, необхідних для вашого використання матеріалу. Наприклад, інші права, такі як право на зображення особи, на приватне життя або особисті немайнові права можуть обмежувати ваші можливості використовувати матеріал.

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.