Creative Commons Lisans Özeti

Kamu Malı İşareti 1.0

Telif Hakkı Sınırlaması yok

  • Bu eser, bilinen tüm telif hakkı sınırlandırmalarından ve ilgili hak sınırlandırmalarından bağımsız olarak tanımlanmıştır.


    Eseri izin almadan, ticari amaçlar da dahil olmak üzere kopyalayabilir, değiştirebilir, dağıtabilir ve sergileyebilirsiniz.Diğer bilgiler için alta bakınız.


Diğer Bilgiler

  • Bu eser tüm yetki alanlarında bilinen telif hakkı kısıtlarından bağımsız olmayabilir .
  • Kişiler, patent ya da ticari marka hakları gibi işte ya da onunla ilgili başka haklara sahip olabilir ve diğerleri, işin nasıl kullanıldığı konusunda tanıtım ya da gizlilik hakları gibi haklara sahip olabilir.
  • Bazı yetki alanlarında yazarın ahlaki hakları telif haklarının ötesine taşınmış olabilir. Bu haklar, yazar olarak aşağılayıcı muamelelere itiraz hakkı gibi hakları içerebilir.
  • Aksi belirtilmediği sürece, kişi tanımladığı esere dair hiç bir garanti vermez, kanuni tüm yükümlülükleri reddeder.
  • Eseri kullanırken ya da alıntı verirken yazarın ya da eseri tanımlayanın desteği ima edilemez.
Yasal Uyarı
Yasal Uyarı

Kamu Malı İşareti yasal bir araç değildir.

Creative Commons hukuk firması değildir ve hukuki danışmanlık sağlamaz. Kamu Malı İşaretinin dağıtımı, gösterilmesi, ya da linklenmesi avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz.

Creative Commons işaretlerin uygulandığı eserlerin telif hakkı statüsünü onaylamaz. CC herhangi bir yasal yetki alanında eseri ve eserin statüsünü garantilemez, eserin kullanımına dair tüm sorumluluğu reddeder.