Skip to content

CC0 1.0 Universāls

CC0 1.0

Deed

Nav autortiesību

  1. Cilvēks, kas pievienojis darbam šo aktu ir novēlējis to kā sabiedrības īpašumu, atsakoties no savām tiesībām uz darbu, ieskaitot blakus- u.c. saistītās tiesības, kā to nosaka autortiesību likums.
  2. Jūs varat kopēt, pārveidot, izplatīt un izpildīt darbu arī komerciālos nolūkos, neprasot par to nekādu atļauju. Skatiet Papildu informācija zemāk.

Papildu informācija

  1. In no way are the patent or trademark rights of any person affected by CC0, nor are the rights that other persons may have in the work or in how the work is used, such as publicity or privacy rights.
  2. Ja nav norādīts savādāk, persona, kura saistīja ziedoto darba ar šo aktu nenodrošina nekādas garantijas par darbu un tā izmantošanu saskaņā ar to, kā tas ir noteikts likumdošanā.
  3. Lietojot darbu jūs nedrīkstat likt domāt, ka to ir apstiprinājis autors vai licences apstiprinātājs.

Notice

Kopienas akts nav juridisks dokuments. Tas ir vienkāršs apraksts, cilvēkiem saprotamā valodā, lai saprastu, ko nozīmē CC0 juridiskais saturs. Uzskatiet to par lietotājam draudzīgu fasādi CC0 juridiskajam saturam. Šis aktam pašam par sevi nav nekāda juridiska spēka, un tā saturs neparādās oficiālajā CC0 saturā.

Creative Commons nav juridiska firma un nepiedāvā juridiskus pakalpojumus. Kopienas akta parādīšana, vai norāde uz to neveido nekādas juridiskas saites ar Creative Commons.

Creative Commons nav pārbaudījusi darba, kuram ir piemērota CC0 licence juridisko statusu. Tā nedod nekādas garantijas par neviena darba autortiesību statusu nevienā jurisdikcijā un atsakās no jebkādām saistībām par šī darba izmantošanu.

Creative Commons is the nonprofit behind the open licenses and other legal tools that allow creators to share their work. Our legal tools are free to use.